Salon kosmetyczny Studio Figura Gniezno

Jesteśmy tu dla Ciebie! Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Salon kosmetyczny Gniezno

Trener Personalny

Salon kosmetyczny Gniezno

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nieinwazyjne zabiegi

Salon kosmetyczny Gniezno

Salon kosmetyczny: Gniezno – ul. Czarnieckiego 1J

Chcesz dopracować swoją sylwetkę, ale na zwykłej siłowni nie czujesz się komfortowo? Chcesz kompleksowo zadbać o urodę? W jednym miejscu, w Studiu Figura w Gnieźnie, otrzymasz profesjonalną pomoc w dążeniu do celu. Oferujemy wsparcie dietetyka, trenera personalnego, a przede wszystkim specjalistek od nieinwazyjnych zabiegów beauty. Sprawdź, z jakich procedur możesz skorzystać w naszym salonie kosmetycznym!


Posiadamy profesjonalne urządzenia kosmetyczne, dzięki którym wykonujemy w gabinecie nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało. Klientkom z Gniezna oraz okolic oferujemy między innymi:

  • Beauty Shaper — zabieg precyzyjnego modelowania sylwetki oraz usuwania cellulitu dzięki technologii endomasażu i liposukcji ultradźwiękowej. To idealne uzupełnienie treningów i diety w drodze do wymarzonej sylwetki;
  • Cavi Shape Advanced — efekt wygładzonej skóry oraz przyspieszenie odchudzania dzięki wsparciu metabolizmu. Wielofunkcyjne urządzenie pozwala oddziaływać falami radiowymi na twarz oraz ciało, przeprowadzać liposukcję ultradźwiękową, wykonywać masaż podciśnieniowy i nie tylko;
  • Hifu + LipoHIFU — ultradźwiękowa terapia dającą efekt liftingu oraz zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej,
  • Ice Tech — kriolipoliza, czyli oddziaływanie niskich temperatur na tkankę w celu niszczenia niechcianych komórek tłuszczowych. Po rozbiciu są sukcesywnie usuwanie w naturalnych procesach metabolicznych, dlatego na widoczny rezultat należy trochę poczekać;
  • Laser Super Hair Removal — skuteczna, bezbolesną, bezpieczną i trwałą depilację wykonywaną nowoczesnym laserem diodowym,
  • Slimlaser 4D — wykorzystanie technologii zimnego lasera diodowego w celu redukcji tkanki tłuszczowej.


Odwiedź nasz gabinet kosmetologii estetycznej w Gnieźnie i opowiedz, jakich efektów oczekujesz, a zespół profesjonalistów zaproponuje sposób, by ten efekt osiągnąć. Wykonamy najlepiej odpowiadający zabieg nieinwazyjny, przygotujemy plan żywieniowy i treningowy, a także polecimy kosmetyki pielęgnacyjne.

Salony kosmetyczne Studio Figura: gabinet w Gnieźnie

W celu długotrwałego utrzymania efektów wykonanych zabiegów kosmetycznych należy odpowiednio dbać o siebie w domu. Z tego względu możesz w naszym salonie w Gnieźnie liczyć nie tylko na pomoc dietetyka czy trenera personalnego, ale też zaopatrzyć się w kosmetyki pielęgnacyjne. Swój rytuał piękna wzbogacisz o kolagenowe kremy do twarzy i ciała, serum modelujące, peeling, zestawy do pielęgnacji włosów, kremy do rąk czy pomadki do ust. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie całkowicie skupimy się na Tobie — Twoich potrzebach, oczekiwaniach i celach. Przekonaj się, że droga do wymarzonej sylwetki wcale nie musi być męcząca, ale może być wyjątkowo przyjemna!

Nasz zespół

Salon kosmetyczny Gniezno

Julita

Salon kosmetyczny Gniezno

Agata

Salon kosmetyczny Gniezno

Marta

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.