Strefa Wellness

Chudnij na leżąco lub siedząco – w Strefie Wellness właśnie w taki sposób zredukujesz zbędne kilogramy i cellulit. Z pomocą podczerwieni, fal radiowych i innych nieinwazyjnych technologii w przyjemny sposób pozbędziesz się pomarańczowej skórki oraz oczyścisz organizm ze zbędnych toksyn.

Limfodrenaż

Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn.. W rezultacie dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, pozbędziemy się kilogramów, usuniemy zalegającą w kończynach wodę i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę

Limfodrenaż

Elektrostymulacja z IR

Elektrostymulacja z IR

Redukcja obwodów z modelowaniem sylwetki

Działanie elektrostymulacji polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Urządzenie posiada wszystkie zalety wersji podstawowej, które są wzbogacone o promieniowanie IR. Ich działanie dodatkowo wspomaga modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Dzięki emitowanemu ciepłu zabieg jest przyjemniejszy. Elektrostymulacja jest świetną alternatywą dla ćwiczeń fizycznych w przypadku schorzeń, które uniemożliwią wykonywania ich w tradycyjnej formie.

Elektrostymulacja

Spalanie tłuszczu przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Każdy skurcz wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja wpływa na modelowanie sylwetki oraz wyrzeźbienie mięśni – półgodzinna stymulacja odpowiada kilkugodzinnemu wysiłkowi. Urządzenie wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach, łagodzi napięcie i ból, stymuluje rozkład tłuszczu, zwiększa metabolizm, przyspiesza oczyszczanie, usprawnia procesy odżywcze oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Elektrostymulacja