Dietetyk Gniezno – Dieta dla każdego

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Działanie oparte o dokładną analizę – poznaj Body Scale

Dietetyk Gniezno

Działanie oparte o dokładną analizę – poznaj Body Scale

Zanim dobierzemy jadłospis dostosowany do wszystkich Twoich potrzeb, musimy przeprowadzić dokładne pomiary. Analizator składu ciała Body Scale to urządzenie, które określi BMI (czyli indeks masy ciała), wiek metaboliczny i inne, procentowe wartości budowy Twojego organizmu, takie jak ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody. Z tymi informacjami stworzymy dla Ciebie dopasowaną dietę i plan treningowo-zabiegowy, dzięki którym krok po kroku sięgniesz po swoją figurę marzeń.  
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
 

Choć jednym zdrowe żywienie przychodzi naturalnie, inni mają duży problem z tym, aby odpowiednio zbilansować swoją dietę. Osoby pragnące schudnąć, a także te zmagające się z różnymi dolegliwościami (np. SIBO, insulinooporością, refluksem czy Hashimoto) potrzebują odpowiedzialnego podejścia do planowania jadłospisu w taki sposób, aby pokrywał zapotrzebowanie energetyczne, a zarazem nie zaostrzał nieprzyjemnych objawów. Pragnąc zrzucić kilka kilogramów, troszcząc się przy tym o własne zdrowie, warto więc skorzystać z oferty doświadczonego dietetyka. W naszym studio w Gnieźnie zadbamy o profesjonalną analizę Twojego ciała (z wykorzystaniem Body Scale) oraz przeprowadzimy obszerny wywiad, co pozwoli nam na stworzenie jadłospisu dopasowanego w sam raz do Twoich potrzeb. Zapisz się na konsultację już dziś!

Dlaczego warto podjąć współpracę z dietetykiem?

Każdy dietetyk jest ekspertem w dziedzinie żywienia. Dążąc do poprawy swojego stanu zdrowia, kondycji bądź też osiągnięcia konkretnych celów wagowych warto korzystać ze wsparcia doświadczonych specjalistów pracujących w Studio Figura w Gnieźnie. Na co możesz liczyć, podejmując współpracę z naszymi dietetykami?

 • Indywidualne podejście — doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane mogą być oczekiwania Klientek. W związku z tym zapewniamy pełną personalizację diety, dostosowując ją do bieżących potrzeb, preferencji oraz celów.
 • Edukacja w zakresie zdrowego żywienia — konsultacje z dietetykiem w Studio Figura w Gnieźnie pozwolą Ci zdobyć wiedzę na temat zbilansowanego odżywiania się, a także wpływu różnych składników na organizm. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, jakie produkty są dla Ciebie korzystne, a które warto ograniczać.
 • Osiąganie celów — plany żywieniowe tworzymy w oparciu o indywidualne potrzeby. Diety mogą więc koncentrować się m.in. na redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszeniu poziomu cholesterolu czy też kontroli cukrzycy bądź insulinooporności.
 • Monitoring postępów — współpraca z dietetykiem Studio Figura w Gnieźnie to również gwarancja kompleksowego wsparcia w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Regularne obserwowanie postępów umożliwia wprowadzanie ewentualnych zmian w jadłospisie, co sprzyja efektywności diety.

Zachęcamy do skorzystania z oferty prowadzonego przez nas gabinetu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom!

Gotowe diety

Dietetyk Gniezno

Miesięczna

 
 • proste przepisy na cały dzień
 • różnorodna
 • wysokiej jakości mikro i makroskładniki
Dietetyk Gniezno

Dla zabieganych

 
 • szybka w przygotowaniu
 • smaczna, odżywcza i różnorodna
 • łatwa do zapakowania
Dietetyk Gniezno

Śródziemnomorska

Śródziemno -morska

 
 • najzdrowsza dieta świata
 • obniża ryzyko cukrzycy i raka
 • poprawia cerę
Dietetyk Gniezno

O niskim indeksie glikemicznym

 • niskoenergetyczna
 • niskocukrowa
 • dla cukrzyków
Kosmetyki i suplementy
Poznaj nasze produkty

Doskonale znamy potrzeby oraz wymagania naszych klientek, dlatego Studio Figura przygotowało pełną, autorską linię naturalnych kosmetyków oraz suplementów diety. Wybierając dowolny z naszych produktów, wiesz, że działasz skutecznie oraz w zgodzie z tym, co zdrowe i piękne.